İADE-DEĞİŞİM

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım - İade Taleplerim sekmesinden talep oluşturarak ya da müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.
- Ürün(ler) hijyen hususundan dolayı ancak orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, denenmemiş ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ise iade edilebilir. Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
- Outlet kampanyası dahilindeki ürünlerde değişim ve iade bulunmamaktadır.

İade için ürün(leri) nereye göndermeliyim?

Ürünlerin bize sorunsuz ulaşması için gönderinizi Yurtiçi Kargo anlaşma kodu: 406201274 ile gönderdiğinizden emin olunuz.

İade Adresi:

Örnekler Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

Nato Yolu Cad. Kuriş Sok. No:1

Ümraniye/ İstanbul

0(216) 313 46 87

İade de kargo masrafını kim ödeyecek?

İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafımıza aittir. İadesini istediğiniz ürünleri ambalajlarıyla birlikte firmamızın anlaşmalı olduğu Yurtiçi kargo firması ile gönderebilirsiniz.

İade süreci nasıl işliyor?

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünün kullanılıp kullanılmadığı, deforme gibi teknik analizlerin yapılması konusunda ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-3 iş günüdür.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Kredi Kartı;  İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.
Havale; İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, havale yolu ile banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iade tutarını hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Satın aldığım ürün(ler) için beden değişimi yapabilir miyim?

Ürünlerimizde hijyen kuralları gereği değişim yoktur. İade şartlarına uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturabilirsiniz.