Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki müşteri hizmetleri bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Değişim işlemi, beden veya numaranın stoklarımızda bulunması durumunda gerçekleştirilebilir.
İade etmek istediğiniz ürünün; orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekir.
Cilt ile temas eden ürünlerin ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ürünü iade ederken, teslim aldığınız kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi 
www.otsicgiyim.com anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.