Kız Çocuk ve Erkek Çocuk İç Çamaşır Takımları

kiz-cocuk-ve-erkek-cocuk-ic-camasir-takimlari

Çocuklarınız için mükemmel kız veya erkek çocuk çamaşır takımları tarzını seçmek zor olabilir. Çocukların kendi tercihleri de önemlidir. Bazı kızlar elbiseleri sever, bazıları ise sadece tozluk giyer. Bazı çocuklar muzları severler, diğerleri kokusuna dayanamazlar. Bazen günlerimizi çocuklarımızın kaprislerine dayanarak geçiriyoruz. Ancak, rahatlık söz konusu olduğunda, çocuklarımızı dinlemek anlamlıdır. Ve lazımlık eğitimine sahip çocuk kesinlikle hangi iç çamaşır takımı tarzının kendisi için daha iyi olduğunu size söyleyecektir. Çünkü kafa karıştırıcı bir seçenek dizisi olsa da küçük çocuğunuza en uygun stili yalnızca yine onun yardımıyla seçebilirsiniz.

 

En İyi Çocuk İç Giyim Stillerine Nasıl Karar Verilir?

Biraz deneme ve yanılma gerektirebilir fakat muhtemelen çocuğunuzun ne giymeyi sevdiğine dayanan bazı ipuçlarınız vardır. Bazı çocuklar uzun kolları tercih ederken, diğerleri çok fazla kumaş hissetmekten hoşlanmaz ve kısa kollarda ısrar eder. Bazı çocuklar hassas cilde sahiptir ve bacaklarının çevresinde elastik kumaş hissetmek istemezler. Ve diğerleri daha salaş kıyafetleri daha rahat bulabilirler. Çocuklar, çok küçükken bile neyi sevdiklerini bize bildirir. Bu nedenle, çocuğunuzun ne sevdiği ve istediği hangi iç çamaşır takımı tarzının daha uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olması için bu kılavuzu geliştirdik.

 

Kız Çocuk İç Çamaşır Takımları Stilleri

Kısa külotlar

Kısa, klasik ve zamansız bir iç çamaşır şeklidir. Bikiniden daha yüksek bir uzunluğa ve bele oturuma sahiptir. Bu külotlar atletle takım olarak kullanılarak, makul miktarda sarılmış hissetmek isteyen kızlar için mükemmeldir. Bacak açıklığı rahat bir güvenlik sağlamak için yerleştirilmiş ve tasarlanmıştır. Bu tarz, kapsama ve konfor için üretilmiştir ve her durum için idealdir.

 

Bikiniler

Külotun bikini tarzı, daha dar bir yan dikiş ve daha kısa yükseklik ile bel üzerinde biraz aşağıda oturur. Bu tarz, külot giymeyi seven, minimalist bir kız için çok fazla kumaş olmadan işini iş görecektir. Ve bikininin kemer yerleşimi bazı kızlar için daha rahat olabilir. Yarım atletlerle kombine edilebilecek bikiniler şık ve kullanımı kolay bir takım sunabilir.

 

Yenilikçi

Yenilikçi stil tam kapsamı seven ancak bel bandının belinin hemen altına oturmasını isteyen kızlar için mükemmeldir. Bu tarzın daha geniş yan dikişleri ve bikiniden biraz daha fazla kapsama alanı vardır. Hipster tarzı özellikle rahat olabilir, çünkü hipsterin alçak yükselişi kemerin başka bir giysi ile ikiye katlanmamasını sağlar. Bu iç giyim modeli özellikle çocuk jimnastikçi veya dansçılar tarafından arzu edilir. Ayrıca, kemer dışarıdan görünmez.

 

Şort

Şort tarzı, tüm kız çocuk iç çamaşırı stilleri arasında en alçakgönüllü olanıdır. Bu şekil, elbiseler ve etekler altında ek güvenlik önlemi almak isteyen kızlar için idealdir. Şortlar ayrıca bu stildeki uzun bacak uzunluğu nedeniyle üst üste binişleri de önler. Bu tarz, maksimum kapsama alanı ve konforu tercih eden çocuklar için idealdir.

 

Erkek Çocuk İç Çamaşır Takımları Stilleri

Külotlar

Külotlar tıpkı birçok erkeğin giydiği geleneksel iç çamaşırı modelleri gibi şekillenir. Kısa, uyum ve rahatlık için tasarlanmıştır. Bu tarz, ek kumaşa ihtiyaç duymadan kısa bir bacakta güvenlikten hoşlanan çocuklar için mükemmeldir. Bacak ve bel elastikliği maksimum konfor ve esneklik için konumlandırılmıştır.

 

Boxerlar

Boxer geleneksel boks çamaşırlarına dayanır ve örme veya dokuma kumaşlarda üretilebilir. Boxerlar daha geniş ve daha uzun bacak uzunluğu, gevşek ve rahat bir şekilde oturmuş çamaşırları tercih eden erkek çocuklar için idealdir. Atletlerde kombine edilerek şık ve rahat bir görünüm yakalanabilir.

 

Kısa Boxerlar

Kısa boxerlar külot stili ve boxerların niteliklerini en iyi şekilde birleştirir. Bir kısa boxerın bacak uzunluğu fit, kısa bir değere yakındır. Bu iç çamaşırı takımları, kumaşın yerinde kalmasına yardımcı olmak için elastik bir kumaş ile boxerlara göre daha rahattır. Bu tarz biraz daha fazla kapsama isteyen ancak bir boerdaki gevşek kumaş hissini sevmeyen çocuklar için idealdir. Örgü kumaş bir miktar destek sağlar ve bacak elastikliği ile konfor ve güvenlik sunar.

 

Etiketler: erkek çocuk iç çamaşır, kız çocuk iç çamaşırı, iç çamaşır takımları
Eylül 23, 2019
Listeye dön