Şıklık İç Giyimde Başlar

Şıklık İç Giyimde Başlar

Sağlığınız için en iyisi olan düz beyaz pamuklu iç çamaşırı hakkında muhtemelen büyük anneleriniz tarafından bir tavsiye duymuşsunuzdur. Beyaz boyasızdır ve pamuk çoğu vücutta tahriş edici etkiye sebep olmaz. Ancak belirli malzemelerin belirli günlerde ve belirli aktiviteler sırasında daha iyi işlediğini biliyor muydunuz? Aslında, iç giyim seçimlerinizi yaşam tarzınıza göre özelleştirerek hem sağlığınızı ve hem de şıklığınızı artırabilirsiniz.

Düzenli İş veya Okul Gününde İç Giyim

Ortalama, günlük kullanım için bir çift iç giyim ürünü seçmek söz konusu olduğunda, cildinize sürtünmeyen basit ve tahriş edici olmayan bir materyal aramanız gerekir. Ayrıca nem emici bir şey satın almak istersiniz, çünkü bakteri daha ıslak ortamlarda kolayca büyür. Pamuklu ve ipek iç çamaşırları nemi emer. Naylon ve diğer sentetik kumaşlar nemi cildinize yakın tutar ve bakterilerin büyümesini teşvik eder. Bazı kadınlar organik, ağartılmamış çamaşırları seçerek ekstra temizliği tercih edebilir.

Popüler bir organik iç çamaşırı markalarından biri, pamuğun kirli bir mahsul olduğunu açıklamıştır. Bu da çoğunlukla pestisitlerle yoğun bir şekilde işlendiği anlamına gelir. Markaya göre, pamuk yalnızca böcek ilacı kullanımını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda su kirliliğine ve dünya çapında işgücü endişelerine de katkıda bulunuyor. Aynı marka, organik kumaşlardan iç çamaşırı üreterek daha temiz ve dünya çapında daha uygun bir alternatif oluşturmak için çabalıyor. Organik pamuk ağartılmamış, işlenmemiş ve ağır metallerden ve kimyasallardan arındırılmıştır.

Online alışveriş yapıyorsanız, iş veya okul gününde iç giyim seçimi için kararınızı vermeden önce iç çamaşırlarınızı satın alma potansiyeliniz hakkında daha fazla bilgi edinmek kolaydır. En büyük perakende web sitelerinde, ayrıntılı ürün bilgilerini görüntülemek için gezinebilirsiniz.

Biraz Daha Özel Bir Şey İstediğinizde

özel gün iç çamaşırı stoklamak istiyorsanız, korkmayın! Sentetik tahriş edici maddelerden uzak dururken harika görünebilir ve muhteşem hissedebilirsiniz. Öts iç çamaşırı markası ile dantel iç çamaşırlarında bile doğal pamuk kullanmaktadır. Ayrıca, külotlarınızı zehirli kimyasallardan uzak tutmak için organik pamuk ve düşük etkili elyafla reaktif boyalar dahil olmak üzere, mevcut çeşitli seçenekleri açıklayan faydalı bir kumaş kılavuzu da sunmaktadırlar.

Satın alacağınız kadın iç çamaşırı ile pamuk kasık şeritleri yerine tamamen pamuk kayışları tercih edebilirsiniz. Ağın dışındaki tabaka pamuğu daha az nefes alabilir kılar ve aynı nem emici özelliklere sahip değildir. Kayışların cilt tahrişine ve sürtünmeye neden olması mümkündür. Böyle bir durum ortaya çıktığında, tahrişiniz iyileşirken - daha özel bir iç çamaşırı giymek istediğinizde bir beden büyük tercih etmek veya başka modellere yönelmek faydalı olabilir.

Egzersiz Yaparken de İç Giyim ile Şıklık

Egzersiz gününde nemin emilmesinin önemli olduğunu düşünüyorsanız, zorlu bir antrenmanı henüz bitirmişken hem sağlığınız hem de şıklığınız için iç çamaşırının ne kadar önemli olduğunu hayal edin. Egzersiz yaparken ve terlerken size ayak uydurabilecek nem emici bir çamaşır giymek istersiniz. Bu aynı zamanda yumuşak ve sürtünmeyen bir şey giymek için mükemmel bir zamandır. Böylece yürürken veya koşarken kızarıklık veya acı verici semptomlar deneyimlemezsiniz.

Egzersiz iç çamaşırını spor çantanızın bir parçası yapın; tıpkı antrenmanınızı desteklemek için doğru çorap, ayakkabı, kıyafet ve sutyen aldığınızdan emin olduğunuz gibi, egzersiz yaparken de iç giyim ile şıklık yakalamaya ihtiyacınız vardır.

Doğru iç çamaşırı ve özellikle doğru iç çamaşırı kumaşı seçmek sağlığınız için çok büyük bir fark yaratabilir. Sevimli desenlere ve fırfırlı dantellere kapılmak kolay olsa da, daha basit ve daha sağlıklı olmayı seçmek işleri temiz ve daha asil tutar. Bu yüzden bir dahaki sefere spor salonuna giderken, bu ipuçlarından birkaçını deneyin ve nasıl hissettiğinizi görün. Unutmayın, şıklık iç giyimde başlar!

Etiketler: iç giyim, iç çamaşırı, kadın iç çamaşırı, öts iç giyim
Eylül 18, 2019
Listeye dön