Erkek Çocuk İç Giyim

Erkek Çocuk Boxer


 

Çocuklar için iç giyim parçalarının seçimleri, yetişkinlere oranla daha zorlu bir süreç olabilir. Rahatlık, konfor ve sağlığın yanı sıra severek giyeceği bir tasarımının da olması gerekir. Öts olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek çocuk boxer modelleri tüm bu özellikleri sunmaktadır. Çocuklarınızın içinde rahatça hareket edebilmesi için hazırlanan özel tasarımları, canlı renkler ve eğlenceli baskılarla taçlandırılmıştır. Sağlığa her şeyden çok önem verilerek yürütülen üretim sürecimizin her bir aşamasında baskı, boya ve kumaşlardan testlerden geçirilmiştir. Çocukların keyif ve sağlıkla giymesi için hazırlanan bu ürünlerde hiçbir zararlı madde kullanılmamıştır. Hafif dokusu ve nefes alan yapısıyla çocuğunuzun teninde yumuşacık bir dokunuş yaratacak boxer modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Baskılı Erkek Çocuk Boxer

 

Sayfamızda, arasından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün portföyü sizlerle buluşturulur. Renk, tasarım, model ve baskı açısından farklı seçenekler mevcuttur. Gri, füme, indigo, siyah, lacivert, beyaz ve mavi, sunulan renk seçeneklerinden bazılarıdır. Özellikle eğlenceli tasarımların süslediği baskılı modeller çocuklar tarafından sevilerek giyilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Çocuğunuz temel ihtiyaçları için düz renklerle bezenmiş, çoklu alım seçeneklerinin olduğu erkek çocuk boxer modellerinden alabilirsiniz. Daha sonra canlı renklerle bezenmiş baskılı modeller arasından kendi seçimini yapmasına izin vererek sağlıklı alışkanlıklar kazanmasını destekleyebilirsiniz. Baskılı modeller arasında, araba, uçak, bisiklet gibi çok çeşitli tasarımların yer aldığı seçenekler mevcuttur.

 

Uygun Fiyatlı Erkek Çocuk Boxer Satın Al

 

Zararsız baskı ve boyalarla süslenen kumaşlar, yüzde yüz pamuk temellidir. Kumaş malzemesi sayesinde yüksek ter emici özellik gösterir. Sağlıklı ve doğal bir yapıya sahip olan ürünlerimiz, vücudun nem ve sıcaklık dengesini korumasını sağlar. Kumaşın temel yapısı, cildin nefes almasına imkân sunar. Doğru beden ölçülerinde tercih edildiğinde cilde tamamen oturmayan erkek çocuk boxer modelleri, vücutla uyum gösterir. Hafif dökümlü durarak rahat bir kullanım sağlar.

 

İç giyim parçaları arasında çocuğunuzun konforunu farklı bir seviyeye çıkartacak özellik gösteren boxer modellerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ürün sayfalarından fotoğraflarına bakabilir, seçiminizi yaptıktan sonra Öts iç giyim olarak sizler için hazırladığımız müşteri dostu alışveriş sürecinin tadını çıkartabilirsiniz.

Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-7243
₺89,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-7702
₺79,90 KDV Dahil
Sıcak Tutan Özel Termal Kumaş
ÖTS-7340
₺209,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-7318
₺79,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖRN-268
₺49,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-7239
₺79,90 KDV Dahil
Dökümlü Rahat Boxer Kumaşı %100 Pamuk
ÖTS-7234
₺89,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖRN-Ç375
₺49,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı