Kız Çocuk İç Giyim

Kız Çocuk Külot


Öts iç giyim kalitesiyle sizlerle buluşturulan kız çocuk külot modelleri, çocukların keyif ve sağlıkla giymesi için özenle tasarlanmıştır. Farklı yaş gruplarına uygun farklı beden ölçülerindeki seçeneklere sahip olan ürün portföyümüzden ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

Kız Çocuk Likralı Külot

Ülkemizin dört bir yanından popüler olarak tercih edilen Öts iç giyim parçaları arasında yer alan kız çocuk külot çeşitleri, özenle hazırlanan tasarımları sayesinde çocukların özgürce hareket etmesine imkân yaratır. Konfor ve rahatlık için özenle hazırlanan kalıplara ve dikişlere sahiptir. Prestijli konumunu, insan sağlığına hiçbir zararlı maddenin kullanılmadığı üretim sürecinden alan markamız, özellikle çocukların iç giyim parçalarının tasarlanmasını büyük bir titizlikle yürütmektedir. Çocukların çitleri yetişkinlere oranla daha hassas, bağışıklık sistemleri ise daha zayıftır. Bu nedenle dış uyaranlara ve kimyasallara çok daha hızlı tepki gösterirler. Kızarıklık, kaşıntı ve rahatsızlık gibi sorunların önüne geçmek amacıyla kullanılan tüm malzemeleri, kumaşları, baskıyı ve boyayı testlerden geçiriyoruz. Bu şekilde üretim sürecimizde sağlığa zararlı hiçbir maddenin kullanılmadığından emin oluyoruz. Öts iç giyim kalitesinde kız çocukları için özel olarak tasarladığımız külot çeşitleri, çocukların cildinde ipeksi bir dokunuş yaratacaktır.

Kız Çocuk Külot Modelleri

Farklı model ve ürün seçenekleri arasından istediğinizi kolaylıkla seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kumaş ve ürün açısından aklınızda kalan herhangi bir soru işareti için ürünlerin özel sayfalarında yer alan kumaş bilgileri ve ürün bilgileri bölümlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca alışveriş süreci hakkında aklınıza takılan sorular için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Sayfamızda sizlere sunduğumuz kız çocuk külot modelleri, her açıdan yüksek kalitedir. Kumaş materyalleri de dahil olmak üzere üretim sürecinde kullanılan her bir unsur, dikkatli şekilde seçilmiştir. Doğal kumaş yapısı, cilt üzerinde hava sirkülasyonu sağlayarak vücudun nem ve sıcaklık dengesini korumasına yardımcı olmaktadır. Dikiş yerleri vücudu sıkmadan ona uyum gösterir. Kumaşın yarattığı hafif esneme, çocukların hareketlerini kısıtlamaz. Kız çocukları için büyük bir titizlikle hazırlanmış olan külot modelleri arasından tercihinizi yaptıktan sonra, ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz!

Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-8246
₺49,90 KDV Dahil
Enine Esneyen Rahat Kumaş %100 Pamuk
ÖTS-8230
₺44,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-8278
₺49,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-8277
₺49,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-8348
₺54,90 KDV Dahil
Vücudu Saran Esnek Kumaş
ÖTS-8205
₺49,90 KDV Dahil
Enine Esneyen Rahat Kumaş %96 Pamuk
ÖRN-K292
₺49,90 KDV Dahil
Enine Esneyen Rahat Kumaş %96 Pamuk
ÖRN-K292
₺49,90 KDV Dahil
Enine Esneyen Rahat Kumaş %100 Pamuk
ÖTS-8204
₺44,90 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı