Kadın Atlet

Kadın Atlet modelleri için sürekli yenilenen ve değişen modaya uygun tasarımlar yapıyoruz. Geniş renk kartelamız sayesinde iç giyimde dilediğiniz renkte maksimum şıklık Öts İç Giyim kalitesi ile sizinle! Günlük kullanımda ve yoğun tempoda sizi rahat hissettirecek %100 pamuktan atletler üretiyoruz. Dantel ve tüllü atletlerimizi zarif detaylarla taçlandırıyor, böylece sizleri mükemmel bir görünüme kavuşturuyoruz.

İç giyim parçaları, günün her dakikasında cildinizle direk temasta bulunan sayılı ürünler arasında yer alır. Bu nedenle sadece cildiniz değil, genel sağlığınız üzerinde de derin etkilere sahiptir. Ots iç giyim olarak bu etkilerin her birine dikkat eden, vücudunuza uyum göstermesi için tasarlanmış kadın atlet modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kadın Atlet Modelleri

Kadınlar için özenle tasarlanmış olan atlet modelleri farklı tarz ve renk seçenekleriyle sayfamızda bulunur. Sade modellerin asil duruşunun yanı sıra dantelli atletlerin çekici görünümü de sayfamızdan ulaşabileceğiniz seçenekler arasındadır. Kırmızı, siyah, ekru, somon ve beyaz sunulan renklerden bazılarıdır. Kıyafetinizin altından giyeceğiniz atletin duruşunu kendi tercihlerinize uygun olarak belirleyebilmeniz için geniş askı, ince askı ve sporcu atlet modeli gibi seçenekler de sunulur. Tüm bu modellere ve özelliklerine sayfamızda bulunan ürünleri listeleyerek ulaşabilirsiniz.

Tüm iç giyim parçalarında olduğu gibi kadın atlet modellerinin de kalitesinin belirleyicisi kumaşının cilt üzerinde bıraktığı etkidir. Doğal bir yapıya ve nefes alan kumaşa sahip iç giyim parçalarımız, pamuksu dokusu sayesinde herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmanızın önüne geçiyor. Kaliteli olmayan kumaşlar, kaşıntı, pişik, egzama ve alerjik reaksiyonlar gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşılmasına neden olabilirken, Ots iç giyim olarak sizlerle buluşturduğumuz parçalar, sadece yüksek kaliteyi sunuyor.

Kadın Atlet Siyah

 

İç giyim parçaları arasında sıklıkla tercih edilen ve şık duruşuyla ilgi çeken siyah, kadın atlet modellerinde de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Giyim parçalarında kullanılan bazı boyaların sağlık için risk faktörü olarak değerlendirildiği bir gerçektir. Bu boyaların içerisine karıştırılan kimyasallar, kızarıklık ve kaşıntı gibi basit cilt sorunlarından kanser gibi ciddi sorunlara kadar birçok probleme yol açabilmektedir. Ots olarak sizlerle buluşturduğumuz ürünlerin hiçbirinde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmaz. İnsan sağlığına dikkat edilerek tasarlanan atletlerimiz, aynı zamanda doğa dostu bir üretim sürecinden geçer. Böylelikle siyah gibi, tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacak renkleri gönül rahatlığıyla giymeniz garantilenir.

Kadınlar için özenle hazırlanan atlet modellerine bu sayfadan kolaylıkla ulaşabilir, konforlu bir alışveriş süreci sonunda onlara sahip olabilirsiniz.

₺17,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺17,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺17,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺17,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil