Erkek Çocuk Külot


Çocukların erken yaşlarda hızla gelişen ve değişen vücut ölçülerine uygun olarak tasarlanmış çeşitli iç giyim ürünlerini Öts olarak sizlerle buluşturuyoruz! Bu sayfadan rahatlıkla ulaşabileceğiniz erkek çocuk külot çeşitlerimiz 1-2 yaş grubundan 11-12’ye kadar değişen geniş bir yelpazede sunulur. Yumuşacık dokusu ve vücut ölçülerine uyum gösteren kalıplarıyla çocuklarınıza konforlu bir giyim süreci sağlar. Ürün seçeneklerini sıralayarak uygun fiyat aralıklarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, fotoğraflardan külotların genel görünümlerine ulaşabilir, aklınıza takılan herhangi bir soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Çocuk Külot Slip

Sağlıklı ve doğal malzemelerden üretilen kumaşlarımız, düşük esneme oranı sayesinde yıkama sonrası sarkma gibi sorunlara yol açmaz. Pamuk liflerinden üretilen kumaş dokusu, ter emici özelliğinin yanı sıra cilde nefes de aldırır. Külot çeşitlerimiz, çocukların hassas tenine uygun olarak titizlikle hazırlanır. Tüm bu özellikleri sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Öts iç giyim olarak sizlerle buluşturduğumuz erkek çocuk külot modelleri arasından tercihinizi yapmadan önce özellikleri hakkında daha fazla öğrenmek istiyorsanız, ürün ve kumaş hakkında çeşitli bilgilere kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Kumaşların üretim sürecinde tercih ettiğimiz malzemeler ürünlerin oldukça dayanıklı bir özellik göstermesini sağlamıştır. Kullanım talimatlarını takip ettiğinizde külotların yumuşacık dokusunu; yıpranma, aşınma, esneme ve solma gibi problemlerle karşılaşmadan korumayı başarabilirsiniz.

Baskılı Renkli Erkek Çocuk Külot

Erkek çocuk külot çeşitleri arasından popüler olarak tercih edilen düz beyaz modellerin yanı sıra baskılı renkli seçeneklerimiz de mevcuttur. Çocukların isteklerine uygun olarak tercih edebileceğiniz bu modeller, sağlıklı alışkanlıklar kazanmalarına yardımcı olabilir. Erkek çocukları için özel olarak tasarlanmış külot modellerimiz, çocuklar keyif ve sağlıkla giysin diye özgürce hareket edebilecekleri kalıplarda hazırlanır. Desenli ve renkli modellerimizde kullanılan baskı ve boyalar, üretim aşamalarında çeşitli testlerden geçer ve sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Çocuklarınızın kıyafet ihtiyacına uygun olarak tercih edebileceğiniz ikili ve altılı alım seçeneklerimiz bulunmaktadır. Alışveriş sürecini sizler için pratik ve kolay bir hale getirmek amacıyla hazırladığımız bu toplu alım seçeneklerinden faydalanabilir, uygun fiyat aralıklarımızın ve konforlu alışveriş sürecimizin tadını çıkartabilirsiniz.

1
Çerez Kullanımı