Blog Başlık

 • Mayıs 17, 2024

  Bebek kıyafetleri için yıkama rehberi, bebek kıyafetleri nasıl yıkanır, bebek kıyafeti yıkama
 • Mayıs 16, 2024

  kolay ve ütü rehberi, ütü rehberi, kolay ütü nasıl yapılır
 • Mayıs 11, 2024

  koyu renkli çamaşır nasıl yıkanır, koyu çamaşır yıkama
 • Mayıs 10, 2024

  çamaşır yıkama rehberi, renkli çamaşır nasıl yıkanır
 • Nisan 30, 2024

  sütyen ölçü tablosu
 • Nisan 27, 2024

  iç giyim renk seçimi, iç çamaşır renk seçimi
 • Nisan 25, 2024

  dantelli sütyen, yaz sütyenleri, kış sütyenleri
 • Nisan 23, 2024

  erkek iç giyim, erkek iç çamaşır, erkek boxer, erkek atlet
 • Mayıs 10, 2023

  Bambu kumaşlar, rahatlığı ve antibakteriyel özelliğe sahip olmaları nedeniyle son dönemlerin en sık tercih edilen kumaş çeşitleri arasında yer almaktadır.

  Bambu Atlet Modellerini Keşfettiniz mi, bambu atlet modelleri, bambu atlet, bambu atlet fiyatlari, atlet, erkek bambu atlet
 • Mayıs 10, 2023

  Boxer beden tablosu inceledikten sonrasında kişilerin kendileri için en uygun olan ölçüleri tercih etmeleri gerekir.

  Boxer Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler, boxer nasıl seçilir, boxer seçimi nasıl olmalı, boxer, erkek boxer
 • Mayıs 10, 2023

  Terlemek, insan vücudu ısısının dengelemesi ve toksinlerin atılması için fizyolojik açıdan gerekli bir durumdur.

  terleme neden olur, neden çok terlenir, çok terlemek neden olur, çok terleme nedenleri
 • Mayıs 10, 2023

  Vücut ölçüsü almak için belirlenen bölgenin başlangıç noktasından itibaren bir daire oluşturulması gerekmektedir.

  beden ölçüsü nasıl alınır, beden ölçüsü alma, beden ölçüsü öğrenme, beden ölçüsü bulma, beden ölçüsü
 • Mayıs 10, 2023

  Kız çocuk iç giyim ürünleri arasında en önemli parçalardan biri olan büstiyer seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. 

  büstiyer, büstiyer seçimi, kız çocukları için büstiyer, çocuk büstiyeri
 • Nisan 25, 2023

  İç çamaşırı hijyeninin doğru şekilde sağlanması, sağlığın korunması açısından en önemli kriterlerin başında yer almaktadır. Bu nedenle çocukluk döneminden itibaren her bireyin sık sık iç çamaşırlarını değiştirmesi ve doğru şekilde hijyen sağlama konusunda bilgi edinmesi büyük bir önem taşımaktadır.

  iç çamaşırı hijyeni, iç çamaşırı temizliği, iç çamaşırı hijyeni nasıl sağlanır, iç çamaşırı temizleme, iç çamaşırı
 • Nisan 20, 2023

  Çocuk iç çamaşırı seçimi, büyüme ve gelişme dönemlerinin henüz tamamlanmamış olması nedeniyle oldukça titizlik isteyen konuların başında yer almaktadır.

  çocuk iç çamaşırı, çocuk iç giyim, çocuk çamaşırı
 • Nisan 20, 2023

  İç giyim ürünlerini seçerken ilk olarak kumaş özellikleri ve lastik yapısı gibi detaylara özen gösterilmesi gerekmektedir.

  iç giyim ürünleri, iç giyim ürünleri nasıl seçillir, iç giyim
 • Nisan 15, 2023

  Özel günler, her kadının hayatında önemli bir yere sahiptir. Sevgililer günü, yılbaşı, doğum günü veya özel bir davet gibi anlamlı günler, özel bir iç çamaşırı seçimini gerektirir.

  özel günler için iç çamaşırı, özel gün iç çamaşırı, iç çamaşırı, özel günler için erkek iç çamaşırı, özel günler için kadın iç çamaşırı
 • Nisan 15, 2023

  İç çamaşır hijyeni, kişisel hijyenin önemli bir parçasıdır. Temiz iç çamaşırı giymek, enfeksiyonların ve rahatsızlık veren kokuların oluşmasını önlemektedir. 

  iç çamaşırı nasıl yıkanır, iç çamaşırı yıkama, iç çamaşırı, erkek iç çamaşırı, kadın iç çamaşır
 • Nisan 15, 2023

  Pamuk, tarih boyunca giyim sektöründe en sık tercih edilen ve en popüler malzeme olmuştur. Pamuklu giysilerin kullanımı, dayanıklılığı ve rahatlığı sayesinde birçok insan tarafından tercih edilmektedir. 

  hassas ciltler için iç çamaşırı, yüzde yüz pamuklu iç çamaşırı, pamuklu iç çamaşırı
 • Nisan 01, 2023

  Erkekler için iç çamaşır seçiminin önemi oldukça büyüktür. Genellikle dış giyim ve aksesuarlar kadar önem verilmeyen iç çamaşırı, aslında hem sağlık hem de rahatlık açısından oldukça önemlidir. İç çamaşırı seçimi, erkeklerin günlük yaşamlarında birçok konuda etkili olabilir. Erkeklerin doğru seçimle hem rahat etmeleri hem de güvenli bir şekilde günlerini geçirmeleri mümkündür. Peki, erkekler rahatlık için nasıl bir iç çamaşırı tercih etmelidir?

  erkek iç çamaşırı, erkek boxer, erkek atlet, erkek külot, erkek çamaşırı
 • Nisan 01, 2023

  İç Çamaşırı Nasıl Yıkanır?

   

  Çocukların iç çamaşırı seçimi ve hijyeni, sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmeleri açısından son derece önemlidir. Son derece hassas ciltlere sahip olan çocuklarınızın savunma sistemleri henüz yetişkinler kadar gelişmiş olmadığından enfeksiyonlara karşı daha savunmasızdırlar. Çocuklarınızı hastalıklardan korumak için bazı önlemler almanız gerekir. Bu önlemlerin başında ise doğru iç çamaşırı seçimi ve iç çamaşırı hijyeni gelmektedir.

  iç çamaşırı nasıl yıkanır, çocuk iç çamaşırı temizliği, çocuk iç çamaşırı, kız çocuk iç çamaşırı, erkek çocuk iç çamaşırı
 • Ocak 16, 2023

  Genital bölgelerin kapatılması ve zararlı etmenlerden korunması amacıyla kullanılan iç giyim ürünlerine külot adı verilmektedir. Günümüzde örtücülük miktarı, bel yapısı, yan kısımlar için belirlenen genişlik miktarı kullanım alanı ve amacı gibi kriterlere bağlı olarak çok sayıda külot modeli üretilmektedir. Son dönemlerin gözdeleri arasında bulunan modeller ise çoğunlukla beli saran ve bel kıvrımını ortaya çıkaran ürünlerden oluşmaktadır. Bu nedenle birçok kişi, “yüksek bel külot nedir?” sorusunun yanıtını merak etmektedir.

  Yüksek bel külot
 • Ocak 16, 2023

  Soğuk kış aylarında kalın giysilerin tercih edilmesi, bazı bölgelerde ve iklimlerde yeterli bir önlem olarak sonuç vermemektedir. Aynı zamanda çok fazla kıyafetin üst üste giyilmesi sonucunda kişilerin hareket kabiliyetlerinin kısıtlanması, estetik kaygıların yaşanması ve benzeri rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle günümüzde birçok kişi, özel kumaşlarla üretilen termal içlik modellerini tercih etmektedir.

  Vücut ısısını koruma amaçlı kullanılan ve özel yapıda kumaşlardan üretilen iç giyim ürünlerine genel olarak “termal içlik” adı verilmektedir.

  Termal içlik
 • Ocak 16, 2023

  Günümüzde kumaşlar, başta giysilerimiz olmak üzere hayatımızın birçok yerinde kullandığımız tekstil ürünleridir. Üretilen kumaşlar, kullanım alanı ve içeriğine göre pek çok farklı türe sahiptir. Bu türler arasında en sık tercih edilenlerin başında ise, halk arasında triko olarak da bilinen süprem kumaşlar yer almaktadır. Genellikle 100-130 gram arasında üretilen süprem kumaşlar, kullanılan iplik türüne göre birçok çeşide sahiptir.

  Süprem kumaş
 • Ocak 16, 2023

  Esnek yapıya ve sıcak tutma özelliğine sahip olan ribana kumaşlar, günümüzde birçok giyim ürününün üretiminde kullanılmaktadır. Özellikle enine esneme özelliği bulunması nedeniyle şapka, bere, çorap, tayt ve atlet gibi kıyafetlerin üretiminde sıkça tercih edilmektedir. Son dönemlerde birçok üretici tarafından satışa sunulan ribana atletler, kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır. Bu durum sonucunda ise birçok kişi, “ribana atlet nedir?” sorusunun yanıtı hakkında merak duymaya başlamıştır.

  Ribana atlet
 • Ocak 09, 2023

  Sağlıklı bir yaşamın sürdürülebilmesi için en önemli gerekliliklerin başında spor ve düzenli egzersiz yapma alışkanlıkları yer almaktadır. Ancak birçok kişi, spor sırasında göğüslerin desteklenmemesi nedeniyle hareket zorluğu yaşamaktadır. Bu nedenle daha rahat edebilmek adına “spor yaparken ne giyilir?” sorusunun yanıtı sıkça merak edilmektedir.

  sporcu sütyen seçimi
 • Ocak 09, 2023

  Göğüsleri desteklemek, örtmek ve dik tutmak için kullanılan iç giyim ürünlerine genel olarak sütyen adı verilmektedir. Standart bir sütyen; omuz askıları, göğüs pedleri ve sırt bandından meydana gelmektedir. Ancak günümüzde kullanım alanlarına, amaçlarına ve özelliklerine bağlı olarak çok sayıda farklı sütyen çeşidi bulunmaktadır.

  dikişsiz sütyen nedir
 • Ocak 09, 2023

  Dış giyim kategorisinde yer alan kıyafetlerin altına giyilen ve ciltle doğrudan temas halinde olan çamaşırların geneli, iç çamaşırı olarak adlandırılmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte tekstil sektöründe de oldukça önemli ilerlemeler kaydedilmiştir. Bu durum sonucunda ise özellikle kadınlar için önemli bir yere sahip olan iç çamaşırlarında kullanılan kumaş ve model seçenekleri geniş çeşitlilik kazanmıştır.

  dantelli iç çamaşır yıkama
 • Aralık 06, 2022

  Kıyafetlerimizde en çok aşina olduğumuz malzeme pamuktur. Vücudumuzu narin bir şekilde sarması ile bilinen pamuklu kumaşlar, birbirinden değerli çok sayıda özellik barındırmaktadır. Bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen giysilerin kumaşı olarak ön plana çıkmaktadır. Peki sıklıkla kullandığımız pamuklu kumaşların özellikleri nelerdir?

  pamuklu kumaşların özellikleri
 • Aralık 06, 2022

  Doğal bir lif olan pamuklu kumaş hafif ve gevşek örülmüş ince kumaşlardan elde edilmektedir. Doğal rahatlığı olan pamuklu kumaş, oldukça hafif bir türdür. Buna ek olarak, diğer kumaşlara nazaran vücut sağlığı açısından en sağlıklı kumaş türü olan pamuk, tamamen doğadan elde edilmektedir. Yapı gereği de diğer kumaşlara nazaran daha az karışan pamuklu kumaşlar, hemen hemen her türlü giyim alanında kendine yer bulmaktadır.

  pamuklu giysilerin avantajları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı