• Ekim 07, 2019

  İç çamaşırınızı katlayarak şifonyeriniz de daha az yer kaplamış olur. Peki erkek iç çamaşırı nasıl katlanır? Erkek iç çamaşırı modellerinizi katlamak ve düzenlemek için bu teknikleri deneyebilirsiniz.

  erkek iç çamaşırı, iç giyim, iç çamaşır katlama
 • Ekim 04, 2019

  Bir kumaş seçerken, gereksinimlerinizi tam olarak karşılayamayacak kadar hafif veya ağır olmadığından, sağlam ve esnek olduğundan emin olmalısınız. süprem kumaşın tamamen rahat bir kumaş olduğunu söyleyebiliriz. Peki süprem kumaş nedir? Erkek süprem atlet neden tercih edilir?

  Erkek süprem atlet, erkek atlet, süprem kumaş
 • Ekim 03, 2019

  Bir çocuğunuz olduğunda, tek istediğiniz rahat olmasıdır. İhtiyaçları çok basittir ve onu, sıcak ve kuru tutmak oldukça kolaydır. Ona dokunan her şeyin yumuşak olması gerekir. Ebeveyn olarak ilk işlerimizden biri, çocuklarımız için rahat ve sakinleştirici bir ortam sağlamaktır.

  kız çocuk iç çamaşırı, çocuk iç çamaşırı, iç giyim, body atlet
 • Ekim 02, 2019

  Yeni iç çamaşırının ne kadar güzel göründüğünü düşünün: renkler parlak, elastik gergin ve kumaş taze ve yumuşak. Fakat birkaç yıkamadan sonra renkleri solmuş buluyorsunuz. Bu yüzden almış olduğunuz iç giyim ürününüzü yıkama talimatına göre yıkamalısınız. İşte kumaşına göre iç çamaşırı yıkama talimatları...

  iç çamaşırı, iç çamaşırı yıkama talimatı
 • Ekim 01, 2019

  Öts İç Giyim'in ürettiği likra kumaş çok esnektir ve deformesi kolay değildir. Likra, streç kumaşların elastikiyetini arttırır ve soğuk kış günlerinde pantolon altında rahat hareket etmenizi sağlar. Aynı zamanda taytınız yıkandıktan sonra vücuda daha iyi oturma, şeklini koruma ve giyilebilirlik özelliklerine sahiptir.

  erkek iç giyim
 • Eylül 30, 2019

  Öts İç Giyim'in erkekler için ürettiği t-shirt kısmındaki modal ürün önümüzdeki soğuk günlerin gömlek ve kazak altında vazgeçilmez bir iç çamaşırıdır. Modal kumaş, cilde temas ederek giyilen her şeye mükemmel uyum sağlayan bazı bu ürün ter ve nemi çabucak serbest bırakır ve vücudunuz yüzeyine yapışmaz.

  modal t-shirt, iç çamaşırı, erkek iç giyim, modal erkek iç çamaşırı, modal iç çamaşırı,
 • Eylül 27, 2019

  Tekli atletler erkek iç giyim tarzının bir parçasıdır. Yaz aylarında havaların ısınması ve ribana atletlerin pratik kullanımlarının kolaylığı onları ulusal bir simge ve üniforma haline getirmiştir. Ama beyaz çöp kutusu gibi görünmeden bir atlet giymenin püf noktalarının da bilinmesi gerekir.

  ribana atlet, iç giyim, erkek atlet, erkek ribana atlet
 • Eylül 26, 2019

  Bugünün tasarımcıları her zaman yeni bir iç çamaşırı külot modeli tasarlamaya devam ediyor. Yaygın külot stillerinden bazıları boxer külot, kısa, orta, uzun boy külotlar gibi değişiklik göstermektedir. Tarzların her biri, bazı faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bireylerin seçimine dayanarak, belirli bir tarz kişiye daha çok hitap edebilmektedir.

  erkek iç çamaşırı, erkek külot, boxer, iç çamaşırı
 • Eylül 25, 2019

  İç çamaşırı, erkek giyiminde en özel ve kişisel kararlardan biridir, çünkü yalnızca çok az insan görecektir, ancak cilde temas edilecek şekilde her gün giyilir. Bu nedenle, iç çamaşırlarında rahatlık çok önemlidir ve çoğu erkek bir tür iç çamaşır tercih ederken, günlük faaliyetlerine göre stilini seçer.

  .
 • Eylül 24, 2019

  Kaşıntı, koku ve akıntı semptomlarını içeren birçok vajinal enfeksiyon, sadece pamuklu iç çamaşırı giyerek ortadan kaldırılabilir. Pamuk vajinanın aşırı nemden korunmasına yardımcı olur ve alanın nefes almasını sağlar. Birçok kadın, giysi tasarımları veya kesimleri nedeniyle farklı malzemelere yönelir, ancak Öts pamuklu iç çamaşır ürünleri artık birçok şekil ve büyüklükte üretilmektedir. 

  iç giyim, iç çamaşırı, kadın iç çamaşırı, pamuklu iç çamaşırı