• Ekim 24, 2019

  Çocuğunuz kaç yaşında olursa olsun, çocuk iç çamaşırları oldukça geçerli bir nedenden dolayı bir çocuğun gardırobunda önemli bir rol oynar. Bugün, çocuğunuzun iç çamaşırı konusunda ne giymesi gerektiğine dikkat etmeniz gereken en önemli 4 nedeni inceliyoruz.

  çocuk iç giiym
 • Ekim 23, 2019

  Bu kolay okunur kılavuz, erkekler ve kadınlar için iç çamaşırlarının bedenini belirlemenize yardımcı olur. Aşağıdaki beden tablosu, bazı ülkelerdeki beden ölçüsü etiketleri ve çeşitli beden sistemleri fark edilir derecede değişkenlik gösterse bile, uygun iç çamaşırını almanıza yardımcı olacaktır.

  iç giyim
 • Ekim 21, 2019

  Evlilik öncesinde kadınlar olarak çeyiz hazırlarken arkadaş grubunda tartışırız iç çamaşırı olarak ne almalıyız diye? İşte bundan ötürü dolayı bizlerde sizlere rehber olması için çeyizde olması gereken iç çamaşırlarını derledik.

  kadın iç giyim
 • Ekim 14, 2019

  İç çamaşırınız her zaman görünmeyebilir, ancak yine de gardırobunuzdaki en önemli giysilerden biri. Mükemmel iç çamaşırı, göründüğü gibi cildinizde de iyi hissettirir. Gereken yeri destekler ve her şeyden önce kendinize en güvendiğiniz kişiliğinizi yansıtır.

  iç çamaşırı
 • Ekim 10, 2019

  Kaşkorse tüm erkekler için en iyi iç giyim ürünü olurken kaşkorse atlet giymenin faydaları ise çoktur. Peki kaşkorse atlet nasıl seçilir ve giyilir?

  erkek kaşkorse atlet
 • Ekim 07, 2019

  İç çamaşırınızı katlayarak şifonyeriniz de daha az yer kaplamış olur. Peki erkek iç çamaşırı nasıl katlanır? Erkek iç çamaşırı modellerinizi katlamak ve düzenlemek için bu teknikleri deneyebilirsiniz.

  erkek iç çamaşırı, iç giyim, iç çamaşır katlama
 • Ekim 04, 2019

  Bir kumaş seçerken, gereksinimlerinizi tam olarak karşılayamayacak kadar hafif veya ağır olmadığından, sağlam ve esnek olduğundan emin olmalısınız. süprem kumaşın tamamen rahat bir kumaş olduğunu söyleyebiliriz. Peki süprem kumaş nedir? Erkek süprem atlet neden tercih edilir?

  Erkek süprem atlet, erkek atlet, süprem kumaş
 • Ekim 03, 2019

  Bir çocuğunuz olduğunda, tek istediğiniz rahat olmasıdır. İhtiyaçları çok basittir ve onu, sıcak ve kuru tutmak oldukça kolaydır. Ona dokunan her şeyin yumuşak olması gerekir. Ebeveyn olarak ilk işlerimizden biri, çocuklarımız için rahat ve sakinleştirici bir ortam sağlamaktır.

  kız çocuk iç çamaşırı, çocuk iç çamaşırı, iç giyim, body atlet
 • Ekim 02, 2019

  Yeni iç çamaşırının ne kadar güzel göründüğünü düşünün: renkler parlak, elastik gergin ve kumaş taze ve yumuşak. Fakat birkaç yıkamadan sonra renkleri solmuş buluyorsunuz. Bu yüzden almış olduğunuz iç giyim ürününüzü yıkama talimatına göre yıkamalısınız. İşte kumaşına göre iç çamaşırı yıkama talimatları...

  iç çamaşırı, iç çamaşırı yıkama talimatı
 • Ekim 01, 2019

  Öts İç Giyim'in ürettiği likra kumaş çok esnektir ve deformesi kolay değildir. Likra, streç kumaşların elastikiyetini arttırır ve soğuk kış günlerinde pantolon altında rahat hareket etmenizi sağlar. Aynı zamanda taytınız yıkandıktan sonra vücuda daha iyi oturma, şeklini koruma ve giyilebilirlik özelliklerine sahiptir.

  erkek iç giyim
 • Eylül 27, 2019

  Tekli atletler erkek iç giyim tarzının bir parçasıdır. Yaz aylarında havaların ısınması ve ribana atletlerin pratik kullanımlarının kolaylığı onları ulusal bir simge ve üniforma haline getirmiştir. Ama beyaz çöp kutusu gibi görünmeden bir atlet giymenin püf noktalarının da bilinmesi gerekir.

  ribana atlet, iç giyim, erkek atlet, erkek ribana atlet
 • Eylül 24, 2019

  Kaşıntı, koku ve akıntı semptomlarını içeren birçok vajinal enfeksiyon, sadece pamuklu iç çamaşırı giyerek ortadan kaldırılabilir. Pamuk vajinanın aşırı nemden korunmasına yardımcı olur ve alanın nefes almasını sağlar. Birçok kadın, giysi tasarımları veya kesimleri nedeniyle farklı malzemelere yönelir, ancak Öts pamuklu iç çamaşır ürünleri artık birçok şekil ve büyüklükte üretilmektedir. 

  iç giyim, iç çamaşırı, kadın iç çamaşırı, pamuklu iç çamaşırı
 • Mart 01, 2019

  Beden Tablosu

  beden,tablosu
 • Mart 07, 2019

  Kumaş Türleri Ön Yazı

  Kumaş, Kumaş Türleri, Süprem, Rıbana, Kaşkore, Likra, Pamuk
Çerez Kullanımı